Notice: Trying to get property of non-object in /home/users/stsk/public_html/index.php on line 75

Zespoły Kameralne

ROK 1969 TRIO BAROKOWE


  • Elżbieta Stefańska
  • Barbara Świątek
  • Jerzy Klocek

ROK 1970 TRIO KRAKOWSKIE


  • Jerzy Łukowicz
  • Antoni Cofalik
  • Krzysztof Okoń

ROK 1971 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Elżbieta Stefańska
  • Kaja Danczowska

ROK 1972 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Krystyna Suchocka
  • Roman Suchocki

ROK 1973 COLEGIUM MUSICORUM POSNANIENSUM


  • dr Włodzimierz Kamiński
  • Zofia Brenczówna
  • Jadwiga Kaliszewska
  • Barbara Werbińska
  • Jadwiga Gałęska
  • Wojciech Malinowski
  • Andrzej Murawski
  • Wojciech Wrotkowski

ROK 1977 TRIO


  • Jolanta Gottwald-Kaczorowska
  • Zofia Bortel
  • Helena Spyth

ROK 1978 TRIO FORTEPIANOWE PR W KATOWICACH


  • Andrzej Grabiec
  • Paweł Głombik
  • Marta Szwajger-Kułakowska

ROK 1979 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Elżbieta Stefańska
  • Kazimierz Moszyński

ROK 1980 TRIO WAWELSKIE


  • Jerzy Łukowicz
  • Kaja Danczowska
  • Jerzy Klocek

ROK 1981 KWARTET WILANOWSKI


  • Tadeusz Gadzina
  • Paweł Łosakiewicz
  • Ryszard Duź
  • Marian Wasiołka

ROK 1982 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Kaja Danczowska
  • Barbara Halska

ROK 1984 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Elżbieta Stefańska
  • Kazimierz Moszyński

ROK 1984 ŚLĄSKI KWARTET SMYCZKOWY


  • Marek Mos
  • Arkadiusz Kubica
  • Witold Serafin
  • Mirosław Makowski

ROK 1985 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Sławomir Tomasik
  • Izabela Jarecka-Tomasik

ROK 1985 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Andrzej Niemirowicz
  • Joanna Hajn-Romanowicz

ROK 1986 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Anna Wesołowska-Firlej
  • Stanisław Firlej

ROK 1986 KWARTET DĘTY PR i TV W KATOWICACH


wystąpił z udziałem prof. Andrzeja Jasińskiego w składzie:


  • Alfred Josz
  • Zygmunt Halamski
  • Jerzy Kotyczka
  • Zygmunt Tlatlik

ROK 1987 CHOPIN TRIO


  • Bogumił Nowicki
  • Bartosz Bryła
  • Paweł Frejdlich

ROK 1988 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Jerzy Godziszewski
  • Krzysztof Jakowicz

ROK 1989 POLSKI KWARTET FORTEPIANOWY


  • Jerzy Witkowski
  • Ewa Marczyk
  • Marek Marczyk
  • Kazimierz Koślacz

ROK 1989 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Ewa Bauer
  • Andrzej Bauer

ROK 1991 NOWE TRIO WARSZAWSKIE


  • Sławek Wróblewski
  • Jerzy Wołchowicz
  • Adam Zarzycki

ROK 1993 DUO GRANAT


  • Tamara Granat
  • Waldemar Malicki

ROK 1993 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Edward Wolanin
  • Tomasz Strahl

ROK 1994 NOWE TRIO WARSZAWSKIE


  • Sławek Wróblewski
  • Jerzy Wołchowicz
  • Adam Zarzycki

ROK 1995 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Tadeusz Chmielewski
  • Andrzej Orkisz

ROK 1996 DUO GRANAT


  • Tamara Granat
  • Waldemar Malick

ROK 1996 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Dorota Anderszewska
  • Piotr Anderszewski

ROK 1997 KWINTET GDAŃSKI


  • Katarzyna Popowa-Zydroń
  • Krystyna Jurecka
  • Bożena Kwasiborska
  • Bernadeta Krzyżanowska
  • Małgorzata Kuziemska-Sławek

ROK 1998 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Andrzej Tatarski – fortepian
  • Bartosz Bryła – skrzypce

ROK 1999 DUO GRANAT


  • Tamara Granat
  • Waldemar Malicki

ROK 2001 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Iwona Mironiuk
  • Szabolcs Esztényi

ROK 2001 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Leszek Możdżer
  • Adam Klocek

ROK 2003 ZESPÓŁ KAMERALN


  • Krzysztof Jabłoński
  • Krzysztof Jakowicz
  • Tomasz Strahl

ROK 2004 KWARTET „PRIMA VISTA”


  • Krzysztof Bzówka
  • Józef Kolinek
  • Dariusz Kisielewski
  • Jerzy Muranty

ROK 2004 DUO GRANAT


  • Tamara Granat
  • Waldemar Malicki

ROK 2005 KUBA STANKIEWICZ QUARTET


  • Inga Lewandowska
  • Kuba Stankiewicz
  • Michał Barański
  • Łukasz Żyta

ROK 2005 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Maciej Grzybowski
  • Marcin Suszycki
  • Karol Marianowski

ROK 2005 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Beata Bilińska
  • Patrycja Piekutowska

ROK 2006 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Elżbieta Stefańska
  • Mariko Kato
  • Anna Śliwa

ROK 2007 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Agata Szymczewska
  • Marcin Sikorski

ROK 2007 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Joanna Marcinkowska
  • Bartosz Bryła
  • Stanisław Firlej

ROK 2008 HOB-BEATS DUO


  • Magdalena Kordylasińska
  • Miłosz Pękala

ROK 2009 KWARTET „PRIMA VISTA”


  • Krzysztof Bzówka
  • Józef Kolinek
  • Dariusz Kisielewski
  • Zbigniew krzymieński

ROK 2009 ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO


  • Andrzej Jagodziński
  • Adam Cegielski
  • Czesław „Mały” Bartkowski

ROK 2010 BOGDAN KUŁAKOWSKI TRIO


  • Bogdan Kułakowski
  • Robert Kwiatkowski
  • Roman Hoffmann

ROK 2010 FILIP WOJCIECHOWSKI TRIO


  • Filip Wojciechowski
  • Cezary Konrad
  • Paweł Pańta

ROK 2011 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Kaja Danczowska
  • Bartosz Koziak
  • Justyna Danczowska

ROK 2012 LASOŃ ENSEMBLE


  • Piotr Sałatczyk
  • Krzysztof Lasoń
  • Agnieszka Lasoń
  • Elżbieta Mrozek-Loska
  • Stanisław Lasoń

ROK 2013 Kwartet smyczkowy NOSTADEMA


  • Jakub Nowak
  • Kamil Staniczek
  • Aleksandra Demowska-Madejska
  • Kornelia Jamborowicz

ROK 2014 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Bartosz Bednarski
  • Kuba Jakowicz
  • Katarzyna Budnik-Gałązka
  • Marcin Zdunik

ROK 2014 POETIC JAZZ


  • Paweł Wieleba
  • Claas Ueberschär
  • Enno Dugnus
  • Lech Wieleba

ROK 2015 ZESPÓŁ KAMERALNY


  • Joanna Domańska
  • Roman Widaszek
  • Tadeusz Tomaszewski