Notice: Trying to get property of non-object in /home/users/stsk/public_html/index.php on line 75

Niedzielny Salon Muzyczny

Organizowany był w latach 2002 - 2012, we współpracy z Muzeum Pomorza Środkowego. Inicjatorką spotkań tego cyklu jest Teresa Przeradzka - wokalistka i animatorka muzyki, znana przede wszystkim z wieloletniego, niekonwencjonalnego prowadzenia koncertów we własnym opracowaniu skierowanych do najmłodszych słuchaczy.

Niedzielny Salon Muzyczny nawiązuje do najlepszych tradycji miast Polski i Europy, zaspakaja najbardziej wymagających melomanów, a jednocześnie pozyskuje miłośników dobrej muzyki zarówno wśród dorosłych jak i dzieci. Koncerty odbywają się w Sali Rycerskiej Zamku Książąt Pomorskich.

Realizację powyższych zadań umożliwiają nam środki finansowe od Urzędu Miejskiego w Słupsku, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które są przyznawane na podstawie składanych ofert-wniosków, oraz od naszych Przyjaciół Sponsorów głównie ze słupskich firm. Wykaz Sponsorów zamieszczamy w kolejnych wydaniach programu i na afiszach Festiwalu Pianistyki Polskiej.