Laureaci Estrady Młodych

ROK 1974  VIII EDYCJA FPP


  • Anna Dynarowska
  • Bogumiła Gizbert-Studnicka
  • Andrzej Głosz
  • Piotr Kurkowiak
  • Monika Sikorska-Wojtacha
  • Adam Wodnicki Waldemar Wojtal

 

ROK 1975 IX EDYCJA FPP


  • Urszula Bartkiewicz
  • Paweł Baryła
  • Grzegorz Kurzyński
  • Zdzisława Rychelska
  • Anna Maria Stańczyk
  • Włodzimierz Wiesztord

 

ROK 1976 X EDYCJA FPP


  • Bogdan Czapiewski
  • Maria Janowska-Bukowska
  • Eugeniusz Knapik Danuta Kuźmińska
  • Krzysztof Słowiński
  • Hanna Stankiewicz
  • Bożena Surowiak
  • Alina Szcześniak
  • Ryszard Zimnicki

 

ROK 1977 XI EDYCJA FPP


  • Mirosław Górski
  • Andrzej Guz
  • Andrzej Nanowski
  • Maciej Pawela
  • Romana Podsadecka
  • Aleksander Woronicki

 

ROK 1978 XII EDYCJA FPP


  • Leszek Bartkiewicz
  • Grażyna Bożek
  • Marek Chwastek
  • Krzysztof Gotartowski
  • Krzysztof Grabowski
  • Władysław Kłosiewicz
  • Jerzy Maciejewski
  • Jerzy Sterczyńsk

 

ROK 1979 XIII EDYCJA FPP 


  • Andrzej Artykiewicz
  • Nina Drath
  • Joanna Michna
  • Bogumił Nowicki
  • Wiesława Skrzypek

 

ROK 1980 XIV EDYCJA FPP 


  • Dorota Cybulska
  • Joanna Kurpiowska
  • Joanna Trzeciak

 

ROK 1981 XV EDYCJA FPP 


  • Janusz Grzelązka
  • Krzysztof Jabłoński
  • Andrzej Pikul
  • Andrzej Wawryków

 

ROK 1982 XVI EDYCJA FPP


  • Andrzej Bereżyński
  • Joanna Domańska
  • Jarosław Drzewiecki
  • Janusz Grobelny
  • Waldemar Malicki
  • Elżbieta Neuman-Marianowska
  • Maria Nowosad

 

ROK 1983 XVII EDYCJA FPP


  • Michał Korzistka
  • Karol Radziwonowicz
  • Jerzy Stryjniak
  • Wojciech Szewczyk
  • Edward Wolanin

 

ROK 1984 XVIII EDYCJA FPP 


  • Mariola Cieniawa
  • Dariusz Danilewski
  • Monika Rosca
  • Włodzimierz Skonieczny
  • Paweł Skrzypek
  • Joanna Wieczorek

 

ROK 1985 XIX EDYCJA FPP


 

  • Kazimierz Brzozowski
  • Lech Dzierżanowski
  • Grzegorz Jastrzębski
  • Violetta Kacprzak-Łabanow
  • Waldemar Martynel
  • Renato Przech

 

ROK 1986 XX EDYCJA FPP


 

  • Ewa Kupiec
  • Ewa Piasecka
  • Marek Toporowski

 

ROK 1987 XXI EDYCJA FPP 


 

  •  Dariusz Pawlas
  • Witold Pieńkowski
  • Sławomir Zubrzycki

 

ROK 1988 XXII EDYCJA FPP  


  • Joanna Brzezińska
  • Adam Greń
  • Jarosław Iwaneczko
  • Wojciech Świtała

 

ROK 1989 XXIII EDYCJA FPP  


  • AIina KIimaszewska
  • Paweł Kowalski
  • Mieczysław Lis

 

ROK 1990 XXIV EDYCJA FPP  


  • Lucjan Łuc
  • Lilianna Stawarz
  • Maciej Zagórski

 

ROK 1991 XXV EDYCJA FPP  


  • Anna Górecka
  • Magdalena Lisak
  • Ewa Majerska

ROK 1992 XXVI EDYCJA FPP  


  • Michał Marek Ferber
  • Kordian Góra

 

ROK 1993 XXVII EDYCJA FPP


  • Tomasz Bartoszek
  • Małgorzata Furche-Jurczyk
  • Paulina Szymańska

 

ROK 1994 XXVIII EDYCJA FPP  


  • Tomasz Dębowski
  • Rafał Łuszczewski
  • Paweł Rydel
  • Maciej Szyrner
  • Paweł Zawadzki

 

ROK 1995 XXIX EDYCJA FPP  


  • Barbara Karaśkiewicz
  • Piotr Machnik
  • Jakub Markowski

 

ROK 1996 XXX EDYCJA FPP  


  • Hanna Holeksa
  • Joanna Marcinkowska
  • Anna Rutkowska
  • Wojciech Stysz
  • Wojciech Waleczek

 

ROK 1997 XXXI EDYCJA FPP  


  • Zofia Antes
  • Bartłomiej Kominek
  • Maciej Pabich

 

ROK 1998 XXXII EDYCJA FPP


  • Michał Drewnowski
  • Hubert Salwarowski
  • Daniel Wnukowski

 

ROK 1999 XXXIII EDYCJA FPP  


  • Aleksander Gurning
  • Patrycja Prątnicka
  • Julia Stetkiewicz
  • Agnieszka Ufniarz

 

 
ROK 2000 XXXIV EDYCJA FPP


  • Kinga Firlej
  • Michał Pietrzak
  • Marek Schlezer

 

ROK 2001 XXXV EDYCJA FPP  


  • Łukasz Jungowski
  • Agnieszka Przemyk
  • Natalia Sawościanik
  • Joanna Strzelecka

 

 ROK 2002 XXXVI EDYCJA FPP  


  • Piotr Banasik
  • Rafał Blechacz
  • Maria Gabryś

 

ROK 2003 XXXVII EDYCJA FPP  


  • Tomasz Lupa
  • Marian Sobula
  • Jakub Tchorzewski

 

ROK 2004 XXXVIII EDYCJA FPP  


  • Aleksandra Mozgiel
  • Piotr Szychowski
  • Przemysław Witek

 

ROK 2005 XXXIX EDYCJA FPP  


  • Franciszek Owsiak
  • Emilia Sitar / Bartłomiej Wąsik
  • Krzysztof Urbaniak
  • Sławomir Wilk

 

ROK 2006 XL EDYCJA FPP


  • Agata Kicińska
  • Piotr Sałajczyk

 

ROK 2007 XLI  EDYCJA FPP


  • Dawid Andraszewski
  • Maciej Gański
  • Marcin Koziak
  • Piotr Szczepanik
  • Łukasz Trepczyński
  • Krzysztof Trzaskowski

 

ROK 2008 XLII EDYCJA FPP  


  • Łukasz Jankowski
  • Piotr Kosiński
  • Kamila Kaja Kosowska
  • Nikodem Wojciechowski

 

ROK 2009  XLIII EDYCJA FPP  


  • Dominika Glapiak
  • Paweł Motyczyński
  • Grzegorz Niemczuk

 

ROK 2010 XLIV EDYCJA FPP


  • Tamara Niekludow
  • Krzysztof Książek
  • Jakub Tuszyński

 

ROK 2011 EDYCJA XLV FPP


  • Arnold Gniwek
  • Oliwia Grabowska
  • Luiza Sobkowiak
  • Hanna Tarchała

 

ROK 2012 EDYCJA XLVI FPP


  • Elżbieta Bilicka
  • Kinga Mikołajczyk
  • Marcin Mogiła
  • Tomasz Ritter
  • Anna Szałucka
  • Maciej Wota

 

ROK 2013 EDYCJA XLVII  FPP


  • Ewa Danilewska
  • Artur Haftman
  • Adam Kośmieja
  • Krzysztof Kozłowski
  • Adam Piórkowski

 

ROK 2014 XLVIII  EDYCJA FPP


  • Łukasz Chrzęszczyk
  • Łukasz Byrdy
  • Michał Mossakowski
  • Eligiusz Skoczylas